Novinky

 

                Archiv 2017       Archiv 2016      Archiv 2015

 

 

18. září

ráda bych znovu poděkovala všem rodinám našich pejsků, kteří posílají milé emaily, spoustu fotek i videí. Je to pro mě vždy velká odměna, číst vaše řádky a prohlížet si fotky a na nich vidět, jak dobře se u vás pejsci mají a jak se o ně s láskou staráte. Všem vám moc děkuji !

 

Dobrý den,Sofinka  už musela být i sama  doma.  Ale  zvládá  to. Když jsem  doma,  chodí ráda  do blízkého lesíku, tam lítá a je šťastná. Ráda si i lehne a jen tak lenoší a chroupe klacíky. Trochu bojujeme s tím, že  utíká  za pejsky a lidmi, je prostě  přátelská. Umí být hodná, poslušná, ale i paličatá. Snažíme se ji odnaučit  chytat za nohy, to dělá, když se zlobí nebo chce upoutat pozornost. Ve výtahu uz se nebojí.  Posílám  nejnovější  fotku. Nejraději  ale spí v předsíni  u botníku. Jsme moc rádi, že  ji máme. Posíláme krásný  pozdrav.

 

Dobrý den p. Zimová,  chci Vám jen napsat pár informací o psíkách.

 Erny -  Bady  má opravdu 4 kg, ale je učenlivý,  hned pochopil co se od něj chce, takže přijde na zavolání    a sedne si k noze, je dobrý hlídač a je to mazel, který spí v posteli.Elien- Endy -  ten má 3 kg a  je to takový radar, na sebemenší zvuk hned reaguje a  je pořád ve střehu,  tomu to trvalo déle, než si sedl k noze, ale na zavolání bez problému  přijde.Ten raději spí v  pelíšku. Cesty autem oba snášejí dobře. Byli jsme teď  přes 2 měsíce na Šumavě, tam jim bylo dobře.Byli celý den venku, když se vyběhali spali ve stínu altánu.Teď tam budeme jezdit jen na víkendy. Jinak vodítko v Praze  zvládáme bez problému a to samé je s čůráním.

 Jak jste říkala opravdu jsou úplně každý jíný - den a noc. Jinak si stále spolu hrají, ale který bude dominantní zatím není jasné.

 Říkala jsem si jestli jsem udělala dobře, když si beru dva, ale  přesvědčila jsem se, že  jo. Je to s nima prostě bezva.

Přeji  hezké odpoledne.

 

 

Posíláme letní pozdravení. Kuky má na balkóně dětský nafukovací bazének. Vždycky kdy jsme přišli z procházky v těch vedrech, čekal až mu ho napustím a šel si do něj lehnout. Je to fakt sranda, jak se tam umí vyblbnout. A pak vyběhaný a schlazený šel lehnout na gauč a prospat se.

Jak nám stárne, stává se z něj docela mazel. Nikdy nebyl na žádné drbání a dlouhé hlazení, pořád potřeboval míček/talíř a pohyb. Teď si k nám přijde sednout a vrní blahem, když ho škrábeme za uchem. Stává se z něj i stále lepší canisterapeut, personál i pacienti jsou z něj nadšení. Naposledy opravdu od několika lidí zaznělo, že se prostě obyčejným výrazem usmívá a ona je to fakt pravda. Jak je mezi lidmi, tak je ve svém živlu. Pořád potřebuje, aby se něco dělo. Jsem na něj fakt pyšná, jak všechno zvládá a se vším si poradí. I s druhým pejskem si už vymezili prostor. Nejdřív se prali o míček a teď Kuky chytá, položí ho a ten druhý ho přinese mě do ruky.

   

 

 

13.září

jsme se po prázdninové odmlce vypravili znovu navštívit naše známé lidičky v Domově v Podzámčí v Chlumci nad Cidlinou. Všichni se na nás už těšili. Chodíme sem moc rádi, i pejskům se tady líbí. Je tu klid a babičky mají pro pejsky vždy nachystaného něco dobrého. Čekala nás tu i jedna smutná zpráva, paní, ke které jsme rádi chodili a byla vždy milá a usměvavá, zemřela. Tak mi bylo trochu líto, že už se spolu neuvidíme, ale takový je už život..

   

   

17.dubna

jsme navštívili klienty Domova sociálních služeb v Chotělicích. Bylo hezké jarní počasí, tak jsme první hodinu strávili s pejsky venku, klienti si mohli pejsky vzít na procházku a pomazlit se s nimi. Další hodinu jsme strávili na zdravotním oddělení, kde je klidněji a si pejskové si tady dosytosti užijí hlazení a chování od méně mobilních klientů. Tentokrát se svého úkolu potěšit lidi, kteří to potřebují, ráda zhostila naše úžasná fenečka Zinger.

       


Dostala jsem od vás další hezké zprávy a fotky našich štěňátek. Děkuji všem za to, že se občas ozvete a napíšete, jak se štěňátkům daří.  Všem vám přeji hezké jarní dny.

 

Dobrý den ,
9.4. to byl rok , co jsme si od Vás přivezli Sama, tak Vám posílám nějaké foto, abyste viděla, jak se mu daří.
Jsme z nějž nadšeni, s Kodym jsou úžasní kamarádi, je to šikovný, mazlivý, ale zároveň učenlivý pejsek.
Také nás překvapilo, jak je samostatný, nebojácný, dovede se přizpůsobit počasí, nevadí mu vůbec nic..
Ani mráz, déšť, teplo, je opravdu výbornej!!!!
Aportuje , povely jako zůstaň, sedni, nesmíš zvládá ,, bravurně,, společně s Kodym. Je to SUPER dvojka.
Ještě jednou DÍKY MOC za něj . Je vážně bezkonkurenční.
Gábina K. a kluci Královi Kolín

   

 

Z Neratovic jsem dostala fotky dvou holčiček od nás, Vlnka a Majda se mají v nových rodinách báječně a dělají svým páníčkům samou radost.

   

Dobrý den,

posíláme moc pozdravů z Prahy. Queency ( Uršulka) už oslavila 1.rok a Xarinka bude mít brzy 3 rokyJsou to úžasné holky! M.

   

 

Arletka užívá jarních procházek, neustále nás překvapuje svou úžasnou povahou a poslušností. V kravíně je už jako doma a telátkům dá sem tam i pusu na čumák. S jídlem co je na barfu problém není a krásně přibírá. Přejeme krásné jarní dny a pohodu. J.


11.dubna

jsme jeli s fenečkou Zinger na návštěvu děvčat ve Skřivanech. Bylo hezké jarní počasí a tak jsme první hodinku strávili s děvčaty venku, procházeli jsme se po parku a pak si děvčata mohla Zinger pochovat a pomazlit. Další hodinku jsme strávili na zdravotním oddělení, kde jsme obešli 3 oddělení a kde si Zinger dostatečné užila další chování a hlazení.

      


9.dubna

jsme měla velmi milou návštěvu. Přijeli se na mě podívat bráškové Vili a Viki, kteří bydlí společně. Jejich panička potřebovala pomoci s odbouráním štěkání na velké pejsky. Setkání jsme uskutečnili na cvičáku v Chlumci, kde jsme právě začínali s jarní Školičkou pro štěňátka. Kluci jsou velmi poslušní, vychovaní a se svojí paničkou perfektně obstáli ve skupině 18 dalších pejsků, malých i o dost větších. Kluci mi udělali velkou radost i tím, jak se ke mně lísali, olizovali mi nos a měli jiskřičky v očích, když jsem na ně promluvila...měla jsem z toho moc hezký pocit, že si mě pamatují a že jsou rádi, že mě zase vidí. Bylo to velmi milé setkání.

   

 


29.března

jsme se vypravili na pravidelnou návštěvu Domova v podzámčí, kde na nás netrpělivě čekali naši dobří známí. Máme tu paní, která vždy pozná, kterou fenečkku jsem přivedla, ví její jméno i kdy tam byla naposledy..obdivuhodná paměť :-)...paní má pro pejsky vždy nachystané piškoty. I ostatní nás vždy rádi vidí, jsem ráda, že můžeme někomu zpříjemnit den a potěšit ho svou přítomností.

       

 


15.3.2018

Chtěla bych poděkovat všem majitelům našich štěňátek, kteří se ozývají telefonem, emailem a občas pošlou nějakou fotku mazlíčka. Je milé si číst vaše zprávy a vidět na fotce, jak vám štěńátka krásně rostou a dělají radost. Děkujeme za to, že jim poskytujete hodně lásky a mají u vás šťastný domov.

 

 

Dobrý den. Posílám nějakou fotečku. Vše je ok. Pěkně baští a je moc šikovnej. Dnes je to týden co jsme si Tobiho přivezli. Mějte se. P.

   

 

Dobrý den paní Zimová,

zdravím Vás z Jablonce. Luckymu je už 1,5 roku a je to náš miláček a my jeho:-). Je hodný, učenlivý, velmi chytrý:-) a veselý pejsek.

       

 

Dobry vecer pani Zimova. S Ginuskou zlatickem Vas chceme moc pozdravit. 

Je to moc vesela a sikovna holka, bojacna neni ani trosicku, do vseho se vrha s vervou a je s ni opravdu velka legrace. Prinasi nam moc radosti do zivota.. Cestu do noveho domova zvladla naprosto bez problemu, po prijezdu se okamzite zabydlela v novem pelisku a ani trosku nebrecela. V noci vzorne chrni, ani obcasne pockani “doma sama” neni zadny problem. Posilam Vam par fotek - moje pantofle naprosto miluje; krysak je jeji kamos a nocni partner od prvnich chvil u nas; zvykani na vodu - ve veste zcela ztuhne a ani se nehne, tak trenujeme chvilinku kazdy den...

Zdravime z Jihlavy. RR & Giny

   

Dobrý den, paní Zimová,
moc Vás s Abbey zdravíme a přejeme krásné předjarní dny...:-)
Abbey je taková moje malá myška...:-) Je miloučká, hodná a moc krásná, a  když se na chvíli promění v malého lumpíka, který vymýšlí různé lumpárny, nedá se na ní zlobit, protože těm jejím kukadlům se nedá odolat, a tak rázem vše bývá odpuštěno:-)...
Na procházkách musí vše pořádně prozkoumat a s každým živým tvorem chce hned kamarádit...
Je to ten nejúžasnější pejsek na světě..:-):-)
Mějte se hezky a ať se vám všem daří!
S pozdravem Ivana B.

   

 

Dobrý den, paní Zimová,

Falko je naprosto úžasný psíček, je to pytel dobroty. Představte si, že váží 3.10 kg. ))) To Leonek je divoch, takový kočkopes, ale také moc hodný a roztomilý. Když se sejdou je stále o zábavu postaráno. Přikládám aktuální foto Fanouška až budu mít aktuálního Leonka, zašlu také. S pozdravem D.P.

 

Dobrý den paní Zimová,

naší Sofince je už 16 měsíců a je to moc krásná a mazlivá slečna. Posílám pár fotek z poslední doby. Sice ji dáváme stříhat, aby to česání nebylo tak náročné, ale myslím, že i tak je vidět, jak je krásně vybarvená po mamince Zorince. Pořád se strašně těšíme na návštěvu u Vás, ale zatím se mi to nedaří nějak časově skloubit. Tak snad to letos někdy vyjde.

Mějte se moc hezky,  s pozdravem K.

   

 

Dobrý den paní Zimová, posíláme Vám pár fotek našeho Nikouška, kterého jsme si přivezli před rokem od Vás. Je to miláček celé rodiny. Je roztomilý, dovádivý, miluje sníh a svou energií  nás všechny nabíjí. Je radost ho pozorovat. Často sledujeme Vaše stránky a přejeme Vám hodně úspěchů při chovu dalších mazlíčků. Vám paní Zimová přejeme hodně zdraví, štěstí a pohody v roce 2018.

Jiřina Z. a Viliam

   

 

Ze Švýcarska se ozvali majitelé pejska Maxíka a napsali, že jsou velmi šťastní, že ho mají.

Chère Madame,

Ce message pour vous donner des nouvelles de Maxik qui a maintenant 3 ans et qui est toujours un magnifique Biewer et tellement gentil , nous l’adorons tellement,que nous ne vous remercierons jamais suffisamment de nous voir permis de l’adopter.

Merci pour votre réponse et toute notre amitiés celle de Maxik en photo ci-dessous

À bientôt  Philippe B.

Dobrý den,
posíláme pozdrav z Kostelce a posíláme pár fotek, abyste viděla Beníka, jaký z něj vyrostl hezký pejsan. Rikýs se většinou válí a focení ho nebaví.....Mějte se krásně a hodně chovných úspěchů.
Nováková

   

Dobrý den, posílám vám fotku Yoshika... sice jsme výstavy vzdali( je to opravdu svéhlavička a obtěžovatel dalších pejsků... ale je to náš miláček a velký mazel.. někdy je až k nepochopení kolik lásky vám to malé stvoření je schopno dat ..a navíc je strašně krásnej
Takže zdravime z Mladé Boleslavi
Jitka N. a Yoshi


31.ledna 2018

jsme se s našimi pejsky vypravili na pravidelnou návštěvu děvčat ve Skřivanech. První hodinu jsme měli dvě skupinky po 15 děvčatech a bylo opravdu živo. Potom jsme se vydali na zdravotní oddělení, kde bylo trochu klidněji a děvčata měla radost z toho, že si mohou pejsky pochovat a pohladit.