Štěňata

 

V naší chovatelské stanici momentálně nemáme žádná štěňátka.

 

 

Ráda bych vám představila krásná štěňátka v chovatelské stanici  v Brně, která má z naší chovateské stanice fenku Noemi a byla si ji u nás nakrýt pejskem Zakem / najdete ho v rubrice Naši psi/ .

Z tohoto spojení se 20.5.2021 narodila dvě krásná štěňátka, pejsek Ben a fenečka Bety. Protože paní nemá své vlastní stránky, nabízíme je zde.  Štěňátka jsou nabízena stejně jako naše štěňátka pouze jako mazlíčci do laskavých rodin, ne na výstavy a chov.  Štěňátka mají rodokmen z německého klubu 1.PRV, budou k odběru ve 12 týdnech věku, začátkem srpna. Budou jednou očkovaná, několikrát odčervená  a označená mikročipem.      

Aktualizace 19.7.2021: Obě štěňátka jsou zadaná.

 

                         Fenečka Bety. Zadaná.

          

      

                  

                Pejsek Ben. Zadaný.

                  

                       

 

 

 

Všechna štěňátka od nás mají rodokmen, bez PP žádná štěňátka nemáme.

Štěňátka nabízíme pouze jako mazlíčky do rodin, ne na výstavy a chov. Nemůžeme nikomu zaručit, že z pejska vyroste výstavní šampion, že správně přezubí a že ho výstavy budou bavit. Co zaručit můžeme, že si domů přivezete zdravé, přítulné štěně, které je přátelské k lidem i ke zvířatům. Pokud hledáte pejska na výstavy a chov, podívejte se prosím do jiné chovatelské stanice.

Socializaci a výchově štěňátek se věnujeme na " plný úvazek", období vtiskávání probíhá u štěňátek už kolem 4. a 5. týdne věku. V té době je hodně mazlíme, hladíme, vytváříme příjemnou vazbu na člověka, aby byla i v dospělém věku přátelská, mazlivá a aby se člověka nebála. Štěňátka se u nás seznámí s dětmi, s většími psy a s kocourkem. Máme kocoura Garfielda, který žije venku, ale domů chodí na pravidelné mazlící návštěvy a tak se štěňátka můžou seznámit i s ním a můžou si očuchat jeho kočičí kožíšek.

   

Štěňátka odcházejí do nových domovů očipovaná, jednou očkovaná, velmi dobře socializovaná. Každé štěndo si do nového domova odveze malou výbavičku / pelíšek, hračky, prací látkovou plenu a granulky v originálním balení 2kg/. Štěňátka i dospělé pejsky krmíme značkou Petkult junior. Krmivo objednávám na www.krmeni.cz.

Jsou to tyto granulky : https://krmeni.cz/petkult-granule-pro-psy/petkult-dog-mini-junior-lamb-rice