Štěňata

 

16.11.2022

U nás momentálně  na prodej žádná štěňátka nemáme, ale ráda bych vám představila pejska, který se narodil mé kamarádce v Praze. Jeho maminkou je Ennie, která pochází od nás a tatínkem je náš krycí pejsek Zak.

Pejsek je již zamluvený.

 

                

                

          

                   

Všechna štěňátka od nás mají rodokmen, bez PP žádná štěňátka nemáme.

Štěňátka nabízíme pouze jako mazlíčky do rodin, ne na výstavy a chov. Nemůžeme nikomu zaručit, že z pejska vyroste výstavní šampion, že správně přezubí a že ho výstavy budou bavit. Co zaručit můžeme, že si domů přivezete zdravé, přítulné štěně, které je přátelské k lidem i ke zvířatům. Pokud hledáte pejska na výstavy a chov, podívejte se prosím do jiné chovatelské stanice.

Socializaci a výchově štěňátek se věnujeme na " plný úvazek", období vtiskávání probíhá u štěňátek už kolem 4. a 5. týdne věku. V té době je hodně mazlíme, hladíme, vytváříme příjemnou vazbu na člověka, aby byla i v dospělém věku přátelská, mazlivá a aby se člověka nebála. Štěňátka se u nás seznámí s dětmi, s většími psy a s kocourkem. Máme kocoura Garfielda, který žije venku, ale domů chodí na pravidelné mazlící návštěvy a tak se štěňátka můžou seznámit i s ním a můžou si očuchat jeho kočičí kožíšek.

   

Štěňátka odcházejí do nových domovů očipovaná, jednou očkovaná, velmi dobře socializovaná. Každé štěndo si do nového domova odveze malou výbavičku / pelíšek, hračky, prací látkovou plenu a granulky v originálním balení 2kg/. Štěňátka i dospělé pejsky krmíme značkou Petkult junior a Ibero natural. Krmivo objednávám na www.krmeni.cz.

Jsou to tyto granulky : https://krmeni.cz/ibero-natural-granule-pro-psy/ibero-natural-dog-mini-junior

https://krmeni.cz/petkult-granule-pro-psy/petkult-dog-mini-junior-lamb-rice