Štěňata

13.1.2023

V současné době nemáme žádná štěňátka.

                                                                


                                                                                                                                               

                                        

Všechna štěňátka od nás mají rodokmen, bez PP žádná štěňátka nemáme.

Štěňátka nabízíme pouze jako mazlíčky do rodin, ne na výstavy a chov. Nemůžeme nikomu zaručit, že z pejska vyroste výstavní šampion, že správně přezubí a že ho výstavy budou bavit. Co zaručit můžeme, že si domů přivezete zdravé, přítulné štěně, které je přátelské k lidem i ke zvířatům. Pokud hledáte pejska na výstavy a chov, podívejte se prosím do jiné chovatelské stanice.

Socializaci a výchově štěňátek se věnujeme na " plný úvazek", období vtiskávání probíhá u štěňátek už kolem 4. a 5. týdne věku. V té době je hodně mazlíme, hladíme, vytváříme příjemnou vazbu na člověka, aby byla i v dospělém věku přátelská, mazlivá a aby se člověka nebála. Štěňátka se u nás seznámí s dětmi, s většími psy a s kocourkem. Máme kocoura Garfielda, který žije venku, ale domů chodí na pravidelné mazlící návštěvy a tak se štěňátka můžou seznámit i s ním a můžou si očuchat jeho kočičí kožíšek.

   

Štěňátka odcházejí do nových domovů očipovaná, jednou očkovaná, velmi dobře socializovaná. Každé štěndo si do nového domova odveze malou výbavičku / pelíšek, hračky, keramickou misku, prací látkovou plenu a granulky v originálním balení 3kg/. Štěňátka i dospělé pejsky krmíme značkou Petkult junior a Ibero natural. Krmivo objednávám na www.krmeni.cz.

Jsou to tyto granulky : https://krmeni.cz/ibero-natural-granule-pro-psy/ibero-natural-dog-mini-junior

https://krmeni.cz/petkult-granule-pro-psy/petkult-dog-mini-junior-lamb-rice

 

A takto to u nás vypadá, když máme zrovna štěňátka....vnučky by u nás nejraději zůstaly stále, a pečovaly celý den o štěňátka. Videa jsou z předchozího vrhu štěňátek.