Štěňata

 

8.1.2019

Máme volnou fenečku Megan. Tato krásná a přítulná holčička je připravená k odběru, naočkovaná, čipovaná. Má velmi milou, přátelskou povahu, je hravá, stále dobře naložená. V dospělosti bude mít cca 2,70kg.

                                                                                                                  

Všechna štěňátka od nás mají rodokmen, bez PP žádná štěňátka nemáme.

Štěňátka nabízíme pouze jako mazlíčky do rodin, ne na výstavy a chov. Nemůžeme nikomu zaručit, že z pejska vyroste výstavní šampion. Co zaručit můžeme, že si domů přivezete zdravé, přítulné štěně, které je přátelské k lidem i ke zvířatům. Pokud hledáte pejska na výstavy a chov, podívejte se prosím do jiné chovatelské stanice.

Socializaci a výchově štěňátek se věnujeme na " plný úvazek", období vtiskávání probíhá už v časném věku, kolem 4. a 5. týdne. V té době je hodně mazlíme, hladíme, vytváříme příjemnou vazbu na člověka, aby byla i v dospělém věku přátelská, mazlivá a aby se člověka nebála. Štěňátka se seznámí i s kocourkem. Máme kocoura Garfielda, který žije venku, ale domů ho pravidelně bereme a tak se štěňátka můžou seznámit i s ním.

   

Štěňátka odcházejí do nových domovů očipovaná, jednou očkovaná, velmi dobře socializovaná. Každé štěndo si do nového domova odveze malou výbavičku / pelíšek, hračku, plenky a krmivo do začátku/. Krmíme značkou Arden Grange weaning puppy a nově zkoušíme značku Petkult, která jim velmi chutná.

 

 

Vrh M narozený 30.10.2018

Matka Olivie + otec Tedík

   

 

                             Fenka Megan. Volná. V dospělosti cca 2,80kg.

   

   

   

   

 

                             Fenka Melisa. Rezervace.

       

   

                   

                               Fenka Michele Ella. V novém domově.

       

 

                            Pejsek Mister Koudy. V novém domově.